شرکت میراب تولید کننده شیرآلات صنعتی

تمدید گواهینامه های-سیستم مدیریت کیفی

تمدید گواهینامه های-سیستم مدیریت کیفی
  • اخبار - اخبار داخلی

همزمان با شرکت های فنرلول ایران و –فیبرهای نوری شهید قندی یزد) موفق به تمدید این گواهینامه ها برای بیست و چهارمین سال متوالی شد.

(همزمان با شرکت های فنرلول ایران و –فیبرهای نوری شهید قندی یزد) موفق به تمدید این گواهینامه ها برای بیست و چهارمین سال متوالی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت میراب در جریان این ممیزی که توسط ممیزان شرکت توف نورد ایران صورت گرفته است ، با بررسی مستندات  و سوابق IMS واحد های عملیاتی و ستادی میزان انطباق عملکرد سازمان با الزامات استاندارد های سیستم مدیریت کیفیت ، سیستم ایمنی و بهداشت و محیط زیست مورد ارزیابی قرار گرفت و اعتبار گواهینامه های سیستم مدیریت یکپارچه با موفقیت تمدید شد.

آقای مهندس ایزدخواهی ،مدیر عامل شرکت میراب با اشاره به اینکه گواهینامه های بین المللی درراستای ارتقاء و سطح کمی و کیفی خدمات و پیگیری تحقق گام به گام برنامه های استراتژیک و بلند مدت شرکت میراب صادر شده است ، ضمن قدردانی از حمایت مدیران ، کارشناسان و کلیه کارکنان دلسوز و پرتلاش شرکت میراب اظهار داشتند : امیدواریم با توکل به خداوند متعال و تداوم حمایت ، تلاش و پشتکار همگانی در راه خدمت صادقانه به مردم فهیم و شریف ایران شاهد کسب مدارج بالاتر و فتح قله های تعالی سازمانی در سال های آتی باشیم.
اخبار مرتبط