شرکت میراب تولید کننده شیرآلات صنعتی

پیام مدیریت
پیام مدیریت

محیط زیست و اهمیت آب

آب مایه حیات و سرمنشا تمدن بشریت است ، بطوری که هیچ پیشرفتی در هیچ مسیری ، بدون وجود آن میسر نخواهد بود و همگان از اهمیت و ضرورت آن به خوبی آگاهند.

در سالیان اخیر و با توجه به اقلیم گرم و خشک حاکم بر کشورمان ، بحران آب و کمبود آن ، نمود بیشتری پیدا کرده و متاسفانه شاهد از بین رفتن برخی منابع زیستی هستیم که این مسئله در سطح جهانی نیز به یک نگرانی بسیار مهم بدل گردیده است.

در این وضعیت بحرانی ، مصرف بی رویه و ناعادلانه برخی از مصرف کنندگان در بخش های کشاورزی ، صنعتی و خانگی، به این مشکل جدی دامن زده و نگرانی از یک آینده مبهم ، خاطر همگان را مکدر کرده است.

مطمئنا گذر ازهرمشکلی، بدون اراده جمعی تمامی هموطنان ممکن نخواهد بود و لازم است در این مسیر سخت، مسئولان و مدیران ذیربط نیز تدابیر لازم جهت بهره وری حداکثری از منابع آب را اتخاذ نموده و با ارائه راهکارها و شیوه هایی نوین ، در صدد چاره اندیشی برآیند.

رسالت شرکت میراب

در همین راستا ، شرکت میراب در طی بیش از چهار دهه فعالیت صنعتی خود، به عنوان عضوی هرچند کوچک در این حوزه، همواره سعی نموده تا با ارائه سبد محصولاتی گسترده و با بالاترین کیفیت و منطبق بر استانداردهای روز دنیا، در این راه قدم بردارد و حضور جدی در پروژه های بزرگ ملی و بین المللی ، شاهد این ادعاست.

 در بخش شیرآلات مخصوص ساختمان های مسکونی، تجاری و خدماتی نیز در سالیان اخیر توانسته ایم با تکیه بر دستاوردهای واحد تحقیق و توسعه، با حفظ کیفیت محصول ، این تولیدات را با قیمتی رقابتی و در حجمی انبوه روانه بازار نموده و تا حد بسیار زیادی کشور، از واردات چنین محصولاتی بی نیاز شده است.

کسب رتبه برتر صادر کننده نمونه سال طی 2 دوره و صادرات وسیع به کشورهای حوزه خلیج فارس، افریقا، اروپای مرکزی و آمریکای جنوبی ، موفقیت دیگریست در خانواده میراب ،در جهت جهانی کردن نام ایران و محصولات ایرانی .

حمایت از مصرف کنندگان و ذینفعان

شرکت میراب از سال های دور با انتخاب شعار "کیفیت تعهد ما است" عزم راسخ خود در مسیر مشتری مداری و حمایت از حقوق مصرف کنندگان را نشان داده و رضایتمندی بهره برداران سرلوحه اهداف ترسیم شده سازمان قرار گرفته است.

لذا واحد فنی مهندسی و خدمات پس از فروش این شرکت با کادری مجرب و متخصص و با بهره گیری از دانش به روز و تراز اول دنیا، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات مهندسی اعلام نموده است.

پایبندی به اصول اخلاقی و حرفه ای و تعامل سازنده با پیمانکاران ، تامین کنندگان و سایر ذینفعان موجب شده تا این طیف از فعالان و زحمتکشان عرصه صنعت نیز بطور غیر مستقیم در گروه خانواده میراب قرار گیرند.

اینجانب بعنوان موسس و رئیس هیات مدیره، بر خود واجب می دانم زحمات 40 ساله پرسنل گرانقدر شرکت که سرمایه های اصلی سازمان هستند را ارج نهاده و اعلام نمایم که بی شک مسیر موفقیت در خانواده میراب، مرهون تلاش تک تک اعضای این خانواده بوده و امیدوارم با حضور نسل های جوان و آگاه در کنار تیم با سابقه میراب ، شاهد رخدادهای بزرگتری در صنعت باشیم.

در پایان امیدوارم با استعانت از خداوند متعال، بتوانیم در ادامه این مسیر توفیقات بیشتری را نصیب میهن عزیزمان نموده و بیش از پیش در راه شکوفایی اقتصادی و اشتغالزایی کوشا باشیم.


با آرزوی موفقیت برای هموطنانم.
مرتضی توجه

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار