شرکت میراب تولید کننده شیرآلات صنعتی

نشست سراسری نمایندگان فروش شرکت میراب

نشست سراسری  نمایندگان فروش شرکت میراب
  • اخبار - اخبار داخلی

چهاردهمین نشست سراسری نمایندگان فروش شرکت میراب در خرداد ماه در استان یزد برگزار گردید

چهاردهمین نشست سراسری نمایندگان فروش شرکت میراب در روزهای 25 و 26 خرداد ماه سال 1401 و پس از وقفه ای دو ساله بدلیل شیوع بیماری همه گیر کرونا، به میزبانی شرکت لوله و اتصالات یزد (نمایندگی استان یزد) و با حضور نمایندگان و مدیران ارشد شرکت میراب  برگزار شد.

بررسی رویدادها و مسائل روز صنعت و بازار، هم اندیشی و اعلام سیاست های کاری شرکت میراب از اهم موضوعات نشست تخصصی مدیران و نمایندگان بود. در این راستا، سلامت و صداقت کار در کنار اخلاق حرفه ای در سخنرانی جناب آقای مهندس توجه (رئیس هیئت مدیره) و آقای مهندس ایزدخواهی (مدیرعامل) بسیار مورد تاکید قرار گرفت.

با توجه به گذشت بیش از هشتصد روز از آخرین نشست، آنچه که بیشتر از هرمساله ای نمایان بود حس شوق و شعف حاضرین از این  دورهمی و تازه کردن دیدار همکاران با یکدیگر بود. با توجه به دعوت شرکت میراب و حضور خانواده برخی از نمایندگان در این رویداد، برنامه های متنوعی تدارک دیده شده بود که فضای این دوره از نشست را بسیار متفاوت و صمیمی کرده بود اجرای برنامه گشت و گذار شهری، دیدار از آثار باستانی شهر، تقدیر از همسران و فرزندان از جمله رویدادهای جانبی بودند که به یادگار در قاب تصویر خاطرات شرکت میراب نقش بستند.

این نشست با اهدا جوایز نمایندگان برتر و اعطاء گواهینامه و لوح یابود چهاردهمین نشست نمایندگان شرکت میراب، پس از دو روز به کار خود پایان داد.

 

 

تاریخ انتشار خبر : 1401/03/27

 

 

 
اخبار مرتبط