شرکت میراب تولید کننده شیرآلات صنعتی

سه تصفیه خانه در حال ساخت فاضلاب با اعتبار بیش از 1100 میلیارد ریال در کردستان

سه تصفیه خانه در حال ساخت فاضلاب با اعتبار بیش از 1100 میلیارد ریال در کردستان
  • اخبار - اخبار عمومی

تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان کامیاران با اعتبار ۳۳۲ میلیارد ریال در دست اجرا است که این پروژه برای جمعیت ۸۰ هزار نفری شهر کامیاران برنامه‌ریزی شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب کردستان مهندس محمدحسین محمدی اظهار کرد: تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان کامیاران با اعتبار ۳۳۲ میلیارد ریال در دست اجرا است که این پروژه برای جمعیت ۸۰ هزار نفری شهر کامیاران برنامه‌ریزی شده است.

وی افزود: تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان دیواندره با اعتبار ۴۱۱ میلیارد ریال در دست اجرا است که این پروژه برای جمعیت ۴۲ هزار نفری شهر دیواندره برنامه‌ریزی شده است.

مدیرعامل شرکت آبفا کردستان خاطرنشان کرد: تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان دهگلان نیز با اعتبار ۴۰۹ میلیارد ریال در دست اجرا بوده و برای جمعیت ۴۰ هزار نفری شهر دهگلان برنامه‌ریزی شده است.

مهندس محمدی با بیان اینکه علاوه بر احداث این تصفیه خانه ها، ارتقاء و توسعه تصفیه‌خانه های فاضلاب ایجاد شده نیز از جمله طرح‌های در دست اجرای شرکت آبفا است، گفت: در این راستا سه تصفیه خانه فاضلاب در شهرستانهای مریوان، سنندج و سقز که در سالهای گذشته به بهره برداری رسیده اند در دست ارتقا و توسعه هستند که طرح توسعه این تصفیه خانه ها با اعتبار مجموع قریب به ۲ هزار میلیارد ریال در حال اجرا است.

 

 

news.nww.ir
اخبار مرتبط