شرکت میراب تولید کننده شیرآلات صنعتی

پیام مدیریت
پیام مدیریت

آب مایه حیات و سرمنشا تمدن بشریت است ، بطوری که هیچ پیشرفتی در هیچ مسیری ، بدون وجود آن میسر نخواهد بود و همگان از اهمیت و ضرورت آن به خوبی آگاهند.


در سالیان اخیر و با توجه به اقلیم گرم و خشک حاکم بر کشورمان ، بحران آب و کمبود آن ، نمود بیشتری پیدا کرده و متاسفانه شاهد از بین رفتن برخی منابع زیستی از جمله دریاچه ارومیه هستیم.


در این وضعیت بحرانی ، مصرف بی رویه و ناعادلانه برخی از مصرف کنندگان در بخش های خانگی ، کشاورزی و صنعتی به این مشکل جدی دامن زده و نگرانی از یک آینده مبهم ، خاطر همگان را مکدر کرده است.


مطمئنا گذر ازهرمشکلی، بدون اراده جمعی تمامی هموطنان ممکن نخواهد بود و لازم است در این مسیر سخت، مسئولان و مدیران ذیربط نیز تدابیر لازم جهت بهره وری حداکثری از منابع آب را اتخاذ نموده و با ارائه راهکارها و شیوه هایی نوین ، در صدد چاره اندیشی برآیند.


در همین راستا ، شرکت میراب در طی بیش از سه دهه فعالیت خود، به عنوان عضوی هرچند کوچک در این حوزه، همواره سعی نموده تا با ارائه محصولاتی با بالاترین کیفیت و منطبق بر استانداردهای روز دنیا، در این راه قدم بردارد و اجرای پروژه های بزرگ ملی و بین المللی ، شاهد این ادعاست.

 

در بخش شیرآلات تاسیساتی نیز در سالیان اخیر توانسته ایم با تکیه بر دستاوردهای واحد تحقیق و توسعه ، با حفظ کیفیت محصول ، این تولیدات را با قیمتی رقابتی و در حجمی انبوه روانه بازار نماییم.


صادرات وسیع به کشورهای حوزه خلیج فارس، افریقا، اروپای مرکزی و آمریکای جنوبی ، موفقیت دیگریست در خانواده میراب ،در جهت بین المللی کردن نام ایران و محصولات ایرانی .


امیدوارم با استعانت از خداوند متعال ، بتوانیم در ادامه این مسیر توفیقات بیشتری را نصیب میهن عزیزمان نموده و بیش از پیش در راه شکوفایی اقتصادی و اشتغالزایی کوشا باشیم.


با آرزوی موفقیت برای هموطنانم.
مرتضی توجه

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار